Salon

Żadna przyjaźń (z psem) nie jest dziełem przypadku,
tak jak moja droga i salon dla psów we Wrocławiu, który stworzyłam.

po co?

To nie jest fanaberia, a Ty nie jesteś miejskim snobem na miarę XXI wieku. Jesteśmy tu razem, aby profesjonalnie i bezpiecznie zająć się Twoim psem. Umówmy się, przecież doskonale wiesz, że Twój pies zasługuje na wszystko co najlepsze! Wyczesany, wystrzyżony, wypielęgnowany i pachnący, a przy tym szczęśliwy i zrelaksowany toż to brzmi niczym psia narnia! Chyba się ze mną zgodzisz? Spójrz na niego? Przecież on jest tego wart!

dla kogo?

Po prostu dla najważniejszego Klienta… Twojego psa! Rasowy champion czy bukiet ras na czterech łapach – Na psa urok! W moim salonie dla psów nie prowadzę rasowej selekcji i nie sprawdzam certyfikatów! Kanapowa Królewna, Osiedlowy Rozrabiaka, Francuski Piesek, Mistrz Ucieczek, Zdobywca Lasów i Łąk, Niepokorny Podgryzacz a może Leniwy Szlachcic? To salon dla każdej niezwykłej mordki, która czasem potrzebuje hmmm… psycięcia

Jak?

PROFESJONALNIE

Tu nie ma przypadku, tu jest pasja i miłość, która przerodziła się w wieloletni profesjonalizm. Indywidualna konsultacja i dopasowanie pielęgnacji zawsze kończy się szczekiem zadowolenia mojego Klienta.

BEZPIECZNIE

Bezpieczeństwo Klientów to fundament moich działań. Czystość, sterylizacja przestrzeni, profesjonalne narzędzia i kosmetyki a do tego komfortowo i delikatnie.

Z MIŁOŚCIĄ

Twój pies w moim salonie nie jest zwykłym klientem. To indywidualne spotkanie, spojrzenie sobie w oczy, poznanie charakteru… i nasza wspólna przygoda. Szanujmy się! Są też oczywiście psiastka!