O mnie

Ja...

Jestem profesjonalnym groomerem, ale przede wszystkim właścicielką/matką czterech psów. Owszem dyplomy, certyfikaty i szkolenia (znajdziesz je poniżej) są niezwykle ważne, by zdobyć doświadczenie i odpowiednie techniki.

Są one świadectwem mojego profesjonalizmu i zdobytych kompetencji oraz Twoją pewnością, że jako psi fryzjer wiem, co robię. Świetnie też wyglądają na ścianach salonu dla psów

Moja historia

Pasję groomingu odkryłam w sobie w 2011 roku dzięki przyjaciółce. Z uwagi na moją miłość do zwierząt wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki uporowi, ciągłemu rozwojowi oraz doskonałym nauczycielom, których spotkałam na swojej drodze dziś mogę z dumą powiedzieć, że ta praca jest moją pasją i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Moją największą miłością są teriery.

moje Osiągnięcia

Jestem Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Groomerów oraz członkiem reprezentacji Polski w Drużynowych Mistrzostwach Świata.
Mam na swoim koncie liczne konkursy, zawody i szkolenia. Sukcesy w konkursach groomerskich dają mi ogromną radość i satysfakcję oraz pewność swoich umiejętności.

Nazywam się Ania Krauze, od 10 lat jestem wykwalifikowanym groomerem we Wrocławiu, z udokumentowanym doświadczeniem i licznymi certyfikatami… STOP! Bo chyba już każdy zasnął, nie mówiąc o chrapaniu Twojego psa. Moją historię i zdobyte doświadczenie znajdziesz tutaj – to wersja dla ciekawskich. Wersja dla miłośników psów, którzy szukają dobrych rąk dla swoich czterech łap lub jeszcze zastanawiają się czy to ma sens jest tutaj.

Jestem profesjonalnym groomerem, ale przede wszystkim właścicielką/matką pięciu psów, dlatego wiem, czego tu szukasz i czego potrzebuje Twój psiak!

Owszem dyplomy, certyfikaty i szkolenia (znajdziesz je poniżej) są niezwykle ważne, by zdobyć doświadczenie i odpowiednie techniki. Są one świadectwem mojego profesjonalizmu i zdobytych kompetencji oraz Twoją pewnością, że jako psi fryzjer wiem, co robię. Świetnie też wyglądają na ścianach salonu dla psów…

Czym jednak byłyby one bez miłości, pasji i entuzjazmu do tego, co robię?
Poza tym, że wiesz co robisz, musisz to czuć, zwłaszcza z tak wyjątkowym Klientem, jakim jest… Twój pies. Powierzasz mi NIE „tylko psa”, oddajesz w moje ręce swoje cztery łapy miłości, swojego przyjaciela i wiernego kompana. Dlatego tak bardzo ważne jest nasze wzajemne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa czworonoga.

Wiesz, co jest dla mnie najważniejsze jako zawodowego groomera?
Wiesz, co daje mi siłę i energię do dalszego rozwoju?

Szczek radości, merdający ogon i uśmiechnięta morda powracająca do salonu. Ciebie oczywiście też będzie miło znowu tu zobaczyć

Ale chyba rozumiesz, kto zasługuje tu na największą uwagę.
Właśnie ta pasja mnie napędza, dlatego jako psi fryzjer nie osiadam na laurach hmm… ściślej rzecz ujmując raczej na kłębach ostrzyżonej sierści! W każdym razie, nie zatrzymuję się, nie stoję w miejscu, bo każdy nowy Klient w moim salonie jest dowodem, że warto!

Mój tato mówił mi „cokolwiek robisz, rób to najlepiej jak potrafisz albo w ogóle się za to nie zabieraj” Posłuchałam a dowody znajdziecie tutaj