Moja historia

Ja...

Jestem profesjonalnym groomerem, ale przede wszystkim właścicielką/matką czterech psów. Owszem dyplomy, certyfikaty i szkolenia (znajdziesz je poniżej) są niezwykle ważne, by zdobyć doświadczenie i odpowiednie techniki.

Są one świadectwem mojego profesjonalizmu i zdobytych kompetencji oraz Twoją pewnością, że wiem, co robię. Świetnie też wyglądają na ścianach salonu… 

Moja historia

Pasję groomingu odkryłam w sobie w 2011 roku dzięki przyjaciółce. Z uwagi na moją miłość do zwierząt wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki uporowi, ciągłemu rozwojowi oraz doskonałym nauczycielom, których spotkałam na swojej drodze dziś mogę z dumą powiedzieć, że ta praca jest moją pasją i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Moją największą miłością są teriery.

moje Osiągnięcia

Jestem Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Groomerów oraz członkiem reprezentacji Polski w Drużynowych Mistrzostwach Świata.
Mam na swoim koncie liczne konkursy, zawody i szkolenia. Sukcesy w konkursach groomerskich dają mi ogromną radość i satysfakcję oraz pewność swoich umiejętności.

Od początku mojej przygody z groomingiem uczę się od najlepszych – za mojego pierwszego mistrza i mentora uznaję byłą prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów Elizę Tomczak, która zaraziła mnie miłością do terierów i do trymowania, a także pokazała mi uroki świata konkursowego. Szkolenie u Elizy miało fundamentalny wpływ na mój rozwój.  Kolejni mistrzowie to Denys Lorrain, Martial Carre i Rony de Munter, który do dnia dzisiejszego dzieli się ze mną swoją wiedzą.

Z miłości do terierów obrałam postanowiłam wyruszyć w świat. Aby osiągnąć wysoki poziom strzyżenia rasy kerry blue terrier odbyłam szkolenia w Rosji (u Natalii Yuryevy) i w Szwajcarii (u Doris Kapferer), a ostatnio uczestniczyłam w seminarium multimedialnym prowadzonym przez Petera Ensella. Ważną osobą na mojej drodze rozwoju jest także Corinna Verschuren, u której miałam przyjemność odbyć indywidualne szkolenie w zakresie technik nożyczkowych.
Obecnie sama szkolę adeptów sztuki groomingu, prowadząc m.in. kursy dla początkujących oraz indywidualne szkolenia z zakresu trymowania.